Eliteskuevinnere 2017

Det er oss en glede å presentere årets Eliteskuevinnere for 2017!

Nedenfor kan dere finne oversikt over vinnerne av årets Eliteskue & Agria Føllchampionat 2017.

Vi ønsker å takke utstillere, eiere, publikum, samarbeidspartnere, sponsorer, funksjonærer og ikke minst VL Sporthorses & Semb Hovedgård for et vel gjennomført arrangement. Vi gleder oss allerede til neste år, og ser denne utstillingen som en fin avslutning på utstillingssesongen for Norsk Varmblod.

Foto: Rebecca Ballestad-Mender (Flere bilder fra selve Eliteskue kommer snart)

1. Plass Årets sprangføll, hoppe: Cash Cilanta

e. Cicero van Paemel Z u. Cashana ue. Cashandcarry
Oppdretter: Torunn Nilsen Tangen
Eier: Torunn Nilsen Tangen
Premie: 10.000,- sponset av Agria Dyreforsikring.

2. Plass Årets sprangføll, hoppe: Stall Eides Luna Lovegood

e. Tobajo Picez u. Look Liza ue. Look
Oppdretter: Anniken Eide
Eier: Anniken Eide
Premie: Gavekort sponset av TGI Fridays

1. Plass Årets sprangføll, hingst: Max Doctro

e. Global Express u. Pia Rike ue. Indoctro
Oppdretter: Jane-Helen Stareng
Eier: Jane-Helen Stareng
Premie: 10.000,- sponset av Agria Dyreforsikring.

2. Plass Årets sprangføll, hingst: GK’s Chac-con Marròn

e. Chacoon Blue u. Gyno-Mixx ue. Applaus
Oppdretter: Gro Beate og Ketil Karlsøen
Eier: Gro Beate og Ketil Karlsøen
Premie: Gavekort sponset av TGI Fridays

1. Plass Årets gangartsføll, hoppe: RGS Ranums Rochelle

e. Revolution u. RGS Cenzuel ue. Ampere
Oppdretter: RGS Horses v/ Silje F Kristiansen
Eier: RGS Horses v/ Silje F Kristiansen
Premie: 10.000,- sponset av Agria Dyreforsikring.

2. Plass Årets gangartsføll, hoppe: Jotunheimens VitaVera

e. Vitalis u. Stallknektens’s Jazzmin ue. Jazz
Oppdretter: Anne Kjæstad Veggum
Eier: Anne Kjæstad Veggum
Premie: Gavekort sponset av TGI Fridays

1. Plass Årets gangartsføll, hingst: Dille Forte

e. Floricello u. Roxy ue. Skovens Rafael
Oppdretter: Carolin Beate Dille
Eier: Carolin Beate Dille
Premie: 10.000,- sponset av Agria Dyreforsikring.

2. Plass Årets gangartsføll, hingst: Lia’s Crazy Dream

e. Dream Boy u. Hvinkærgaards Remember-Me ue. Blue Hors Romanov
Oppdretter: Line Ballestad
Eier: Line Ballestad
Premie: Gavekort sponset av TGI Fridays

1. Plass Årets 2-års spranghoppe: Candibla

e. Candillo u. S.E Embla ue. Favorit Ask
Oppdretter: Camilla og Ingunn Viken
Eier: Camilla og Ingunn Viken
Premie: Bedekningsrett fra Stutteri Ask.

2. Plass Årets 2-års spranghoppe: Stutteri B’s Cecilia

e. Cooper van de Heffinck u. C’est Belle af Sigtenbjerggård ue. Gipsy D’Ask
Oppdretter: Ann Christin Rihm, Stutteri B v/ fam. Brekke
Eier: Melissa Rudershausen
Premie: Klokke sponset av Fevrier

1. Plass Årets 2-års spranghingst: Infras Creation

e. Crelido u. CC Abigale ue. CC Ladiesdream
Oppdretter: Ingvild Kristine Wathne Røst
Eier: Ingvild Kristine Wathne Røst
Premie: Bedekningsrett fra Flemminge Gård.

2. Plass Årets 2-års spranghingst: Costel Sweetheart

e. Beat It u. W.Calina ue. Castro
Oppdretter: June-Helen Bjørnøy
Eier: Marte Sjøstrøm Andersen, June-Helen Bjørnøy
Premie: Klokke sponset av Fevrier

1. Plass Årets 2-års gangartshoppe: Go 2 Geneva

e. Grand Galaxy Win u. Flora Day Granly ue. Florestan I
Oppdretter: Anne Gina Svendby Fredriksen
Eier: Carina Brandtzæg
Premie: Bedekningsrett fra Van Olst.

2. Plass Årets 2-års gangartshoppe: Milliampere S

e. Ampere u. Semiramis SD ue. Sack
Oppdretter: Siri Hjellum Brodal
Eier: Siri Hjellum Brodal
Premie: Klokke sponset av Fevrier

1. Plass Årets Hoppe: Skoglys Wivienne

e. Stall Ks Dynamit u. West Light Engholt ue. West Point
Oppdretter: Else Margrethe Hasvold
Eier: Marte Svenkerud, Fam. Svenkerud / Andreassen
Premie: Bedekningsrett fra Kees Van De Oetelaar.

2. Plass Årets Hoppe: JJ Barcelona

e. Belissimo M u. Midt-West Capri ue. Caprimond E.H.
Oppdretter: JJ Horses
Eier: Mona Madsen Løtveit
Premie: Gavekort sponset av TGI Fridays

1. Plass Årets hoppe – Åpen klasse: It’s All About Time

e. Kheops St Lois u. Bøgegårdens Lupin ue. Leendert
Eier: Eide Marine Eiendom AS
Premie: Bedekningsrett fra Eklunda Stuteri.

2. Plass Årets hoppe – Åpen klasse: Concordia

e. Corlando u. Afrodite ue. Lavallo
Eier: Nils Jamne, Åse-Berit Jamne
Premie: Gavekort sponset av TGI Fridays

2017-10-08T19:45:36+00:00 8. oktober 2017|Nyhetsarkiv, Region 1&2, Region 3, Region 4, Region 5, Region 6, Region 7, Region 8|