Katalog og tidsskjema til Starum

Du er her:/, Nyhetsarkiv/Katalog og tidsskjema til Starum

Vi ønsker utstillere og publikum hjertelig velkommen til Starum førstkommende helg. Katalogen til årets Hingstekåring, Norsk Varmblod Elitefinale og Pferdia Unghestfinale har nå gått i trykken og tidsskjemaet er klart. Vi har gleden av å ønske 26 hester velkommen til Starum.

Kåringsnemda 2017
Cecilie Kilde
Guri Haarr
Magne Lilleeng

Konsulenter
Karin Retera (NL), gangarter
Kees van de Oetelaar (NL), sprang

Testryttere
Silje Bakken, gangarter
Nina Braaten, sprang

Veterinær
Lars O. Moen

Katalog Norsk Varmblod 2017

Tidsskjema Hingstekåring + Pferdia Unghestfinale

Detaljert Tidsskjema Hingstekåring + Pferdia Unghestfinale

(NB: Vi gjør oppmerksom på at det kan komme endringer i tidsskjemaet, vi informerer så raskt dette eventuelt oppstår.)

Hest/Født/Kjønn Far Morfar Oppdretter Eier
Hingster Klasse III Gang
Gørklintgårds Shapiro/2014/Hingst Gørklintgårds Santos Aljano Jørgen Ravn

Karin Helene Bojer-Letrud

M.Y. Santiago/2014/Hingst Sunny-Boy Leandro Line K. Molversmyr

Stall Svestad AS

Plutonium of XLNZ/2014/Hingst Placido Domingo Gribaldi Horses of XLNZ

Eirin Emaus

Dille Belamigo/2014/Hingst Belamour Vystrel 48 Carolin Dille

Carolin Dille og Kjersti Moen Fagerheim

Hingster Klasse III Sprang
Quattro Delui/2014/Hingst Quin Vigo D’Arsouilles  Ida Kihle

Ida Kihle

SG’s Diamant/2014/Hingst Diarado Love 2 U 2 Hanne Myhrer Dyngeland

Hanne Myhrer Dyngeland

Heartland B/2014/Hingst Heart-Ache BS Holland Bente Tveita Bente Tveita, Olav Stormorken
Hingster Klasse I Gang
Atterupgaards Botticelli/2012/Hingst Benetton Dream Caprimond E.H. Atterupgaard

Atterupgaard

Bradley Beach/2004/Hingst Baroncelli Del Piero  Kari-Anne Jacobsen
Earl/1999/Hingst Escudo I Lanthan

Stutteri ML v/Cato og Lillian Strand

Pferdia Unghestfinale 4års Sprang
Custom Made Robyn/2013/Hoppe Sir Cisco Uffe Korshøjgaard Hilde Helene Øistad

Hilde Helene Øistad

Elviras Cash Is King/2013/Hoppe Akribori Landfriese II Stall Elvira SA

Stall Elvira SA

Quinn/2013/Hoppe Favorit Ask Quasimodo Z Ine Sandvoll

Ine Sandvoll

Tobajo Alvarado/2013/Vallak Azteca VDL Pik Trumpf Tobajo Sportshorses

Tobajo Sportshorses

Pferdia Unghestfinale 5års Sprang
Jotunheimens Ridder/2012/Vallak JJ Rayban Alfas Arnt Anne Kjæstad Veggum

Marthe Bjerkeseth, Magnus Mordal

KS Winchester/2012/Vallak Favorit Ask Solos Landtinus

Silje Marie Grønberg

Pferdia Unghestfinale 4års Gang
Cashandra LJ/2013/Hoppe Canterbury Ramiro Z

Carina H Asper

Baunehøjens Belamour/2013/Hoppe Bon Bravour Hohenstein E.H

Carolin Dille

Dille Belamigo/2013/Hingst Belamour Vystrel 48  Carolin Dille

Carolin Dille og Kjersti Moen Fagerheim

Skjæløys Zackarias/2013/Vallak Blue Hors Zack Depardieu Maren Katrin Antonsen

Maren Katrin Antonsen

Stallknektens D’Asti/2012/Hoppe De Noir Painters Row xx  Kjetil Skaugen

Lena Erlandsen

Stutteri B’s Mo’Zorah/2012/Hoppe Blue Hors Zack Blue Hors Romanov Terese C. Mo

Stutteri B v/ Vegard Brekke

ML San Diego 2B/2013/Vallak Sir Cisco Samico  Lillian og Cato Strand

Wenche Sæther Stange

Pferdia Unghestfinale 5års Gang
De Fleur/2012/Hoppe Don Index Wind Dancer

Ida Mari Borge Hovi

Gørklintgårds Cava/2012/Hoppe Gørklintgårds Santos Castro  Jørgen Ravn

Caroline Elisabeth Lindseth

2017-03-29T15:46:17+00:00 26. mars 2017|Hingstekåring, Nyhetsarkiv|