Katalog og tidsskjema Vallermyrene 2017

Du er her:/, Region 4/Katalog og tidsskjema Vallermyrene 2017

Vi ønsker utstillere og publikum hjertelig velkommen til Vallermyrene førstkommende lørdag. Katalogen til årets føll-, unghest- og hoppeutstilling har nå gått i trykken og tidsskjemaet er klart. Vi har gleden av å ønske 39 hester velkommen til utstillingen, hvorav 19 er årets føll som kan kvalifisere til Agria føllchampionat 2017 under årets Eliteskue.

Dommere er Ulrika Jacobs (SE) og Guri Harr. Skrivere er Live Lie Bjørklund og Line K. Molversmyr.

Vi har kafeteria på stedet, vi tar kontanter eller Vipps.

Hvem deltar?

Under er en oversikt over hestene som deltar.

I utstillingskatalogen kan du lese mer om de enkelte hestene og i tidsskjemaet kan du se når de skal inn i ringen.

Velkommen til Vallermyrene førstkommende lørdag for en dag full av hest!

Utstillingskatalog Vallermyrene 2017

Tidsskjema Vallermyrene 2017

Informasjon til utstillere Vallermyrene 2017

Tid Kat Hest Klasse
Eldre Hoppe Sprang
08.30 20 Finett 44 V – A
08.50 Sprangføll på ring
09.00 1 Heartline (Heartbeat – Harvard) X – C
09.10 2 Magic Touch of Class D (Tobajo Picez – Montendro) X – C
09.20 3 Max Doctro (Global Express – Indoctro) X – C
09.30 4 Visteds Quazar (Quintero – Captain Hook) X – C
09.40 5 M&Ms Lord Millaraq (Lordanos – New Balance) X – C
21 Melissa Fortuna (New Balance – Magini) IV – A
10.00 6 Camomille (E.T. Cliqouet – Pythagoras Z) X – A
10.10 7 Elle Stutteri B’s Cloudy (Humberto Ask – Gipsy D’ Ask) X – A
10.20 8 Cash Cilanta (Cicero Z – Cashandcarry) X – A
22 Cashana (Cashandcarry – Chagallo) IV – A
10.40 9 Happy Go Lucky (Cornettino Ask – Lordanos) X – A
23 Gondoleezza H (Lordanos – Aldatus) IV – A
11.10 Premieutdeling sprangføll + hopper
11.45 Gangartshopper på ring
11.50 24 Lia’s Sezwana (Sezuan – Angrib Firfod) VII – B
12.05 25 Hoya’s Beleza (Fürstenball – Bernstein) VII – B
12.30   Gangartsføll på ring
12.40 10 Bastian (Skovens Rafael – Zalmiak Firfod X – D
26 Bastienne (Zalmiak Firfod – Borneo) IV – B
13.00 11 Lia’s Crazy Dream (Dream Boy – Romanov) X – D
27 Hvinkærgaards Remember Me (Romanov – De Niro) IV – B
13.20 12 Saffier (Schöner Stern – Löjtnantshjärta) X – D
28 Lt Red Satira (Löjtnantshjärta – Falleur) IV – B
13.40 13 Stutteri B’s Rhythm of The Saints (Revolution – Romanov) X – D
29 JJ Romania (Romanov – Campari M) IV – B
14.00 14 For De Flirty (For Romance I – De Noir) X – D
14.10 15 Otheus (Blue Hors Don Olymbrio – Blue Hors Future Cup) X – D
14.20 16 Vivelstads Reflection (Revolution – Stall K’s Dynamit) X – D
14.30 17 Lady Bonnie Blue Lass II (Blue Hors St Schufro – First Season) X – B
14.40 18 Love Actually (Akribori – Lancer II) X – B
30 Lot of Love (Lancer II – Corrado I) IV – B
15.00 19 Lexington JKH (Schöner Stern – Carolus I) X – B
15.20 Premieutdeling gangartsføll + hopper
16.00 2 års hopper på ring
16.10 31 Candibla (Candillo – Favorit Ask) XI – A
16.20 32 Heartbeat Abbygail SF (E.T. Cliqouet – Hear-Ache BS) XI – A
16.30 33 Stutteri B’s Cecilia (Cooper v d Heffinck – Gipsy D’ Ask) XI – A
16.40 34 Tobajo Pisjhany (Tobajo Picez – Mermus R) XI – A
16.50 35 Chira (Contendro I – Coille Mor Hill) XI – A
17.00 36 Millampere S (Ampere – Sack) XI – B
17.15 2 års hingster på ring
17.20 37 CG’s Cantona (Tobajo Picez – Catano) XI – C
17.30 38 Rayon De Soleil (Cosmeo – Conreto) XI – C
17.40 39 Costel Sweetheart (Beat It – Castro) XI – C
18.00 Premieutdeling 2 års hopper
18.15 Premieutdeling 2 års hingster
2017-09-14T07:57:46+02:00 13. september 2017|Nyhetsarkiv, Region 4|