Kvalifiserte hester til Eliteskuet & Agria Føllchampionat 2018

Du er her:/, Region 1&2, Region 3, Region 4, Region 5, Region 6, Region 7, Region 8/Kvalifiserte hester til Eliteskuet & Agria Føllchampionat 2018

Gjennom regionsutstillinger i hele vårt landsstrakte land har følgende hester kvalifisert til Eliteskuet og Agria Føllchampionat 2018. Eliteskuet blir gjennomført på Arneberg Equestrian Center AS lørdag 20. oktober. Vi gratulerer alle kvalifiserte, og håper vi ser mange av dere neste helg.

Alle kvalifiserte skal ha mottatt invitasjon pr e-post fra stambokkontoret. Påmelding og bestilling av oppstalling sendes til post@norskvarmblod.no snarest. Husk å skive om du ønsker døgnboks eller dagboks.

Hoppeføll, sprangbetont avstamning

  • Estelle E e. Cooper van de Heffinck
  • Khaleesi by KFarstad e. Humberto Ask
  • LB’s Awaited Sonadõr e. Bøgegårdens Zidane
  • Lerkeslettens Lucky Light e. Tobajo Picez
  • Vestgårdens Ellie Mellinia e. E.T. Cliqouet

Hingsteføll, sprangbetont avstamning

  • Action S e. Action Man Ask Z
  • Blackout of XLNZ e. Balou
  • Cabritas 96 e. Cabrio v d Heffinck
  • Fidento e. Humberto Ask
  • Magic Diamond e. Verdi
  • S.E. Pirouz e. Tobajo Picez
  • Stutteri B’s The Boxer EP e. Emerald
  • Tobajo Bailando e. Tobajo Picez
  • Tobajo Sanchez e. Tobajo Picez
  • Vestlands Just Perfect e. Tobajo Picez

Hoppeføll, gangartsbetont avstamning

  • Brilliant Hit e. Quaterhit
  • Dille Back To The Future e. Bernstein
  • Dille Didelidoo e. Secret
  • Dille Donkey Diva e. Hesselhøj Donkey Boy
  • Libs Fortuna e. For Romance I
  • Quanda P e. Quaterhit
  • RGS Springbreak Satine e. Springbank II VH
  • Rock De Pantera e. Blue Hors Rockefeller
  • Skoglys Zavanna e. Glamourdale
  • Spring Class e. Springbank II VH
  • Stutteri B’s Feeling Groovy e. Foundation
  • Valentino’s Golden Belle e. Earl
  • Valentino’s Sunny Surprice e. Earl

Hingsteføll, gangartsbetont avstamning

  • Aspers Alfonzo e. Iznogood Firfod
  • Aspers Renessance e. Revolution
  • Azur e. Freestyle
  • Belissimo Sorpresa e. Freestyle
  • B’Fair e. Dille Belamigo
  • Delta of XLNZ e. Don Noblesse
  • Dille Lumieré e. Livaldon
  • EKs Seven Up e. Blue Hors Don Olymbrio
  • Faszination e. For Emotion
  • Freestyle of XLNZ e. For Emotion
  • Mandels Racez e. Tobajo Picez
  • Skjæløys Rocket e. Revolution
  • Stallbuas Sensation e. Schöner Stern
  • Stutteri B’s Fakin’ It e. Foundation

2 års Spranghoppe

  • Grandins In It To Win It e. Cooper van de Heffinck
  • Nelia Reina by KFarstad e. Eurocommerce Napels

2 års spranghingst/vallak

  • Aragon e. Diarado’s Boy

2 års gangartshoppe

  • Dille Zatisfaction e. Blue Hors Zalabaster
  • Fifth Element e. For Romance I
  • Lareina by KFarstad e. Glamourdale
  • NZ Phyria laFleur e. Romanov
  • Stutteri B’s At The Zoo e. Enzo Ferrari
  • Stutteri B’s I Am A Rock e. Negro

Hopper 3 år og eldre (Norsk Varmblod)

  • HH Crenova e. Crelido
  • Omas Thara e. Omas Lemond
  • Sky’s Khaleesi e. Cabachon
  • Tobajo Incendio e. Tobajo Pik Disney I

Hopper 3 år og eldre (Åpen klasse)

  • Am I Marvellous (SWB) e. Marwin
  • Chicane S (BWP) e. Concreto
  • Diva (SWB) e. Cardento
  • Libel G (Holst) e. Clearway
  • Polka Dot Nexen (DV) e. Solos Landtinus
  • Stella Maris (Hann) e. Scolari
  • Shania V (DV) e. Bøgegårdens Santiago
  • Di Havesta (SWB) e. Diarado
2018-10-13T10:48:48+00:00 11. oktober 2018|Nyhetsarkiv, Region 1&2, Region 3, Region 4, Region 5, Region 6, Region 7, Region 8|