NV-ekvipasjer på NM i pinsehelgen

Du er her:/, Sportsresultater/NV-ekvipasjer på NM i pinsehelgen

En god gammel årgang født i 1994 og en norsk hingst som i tillegg til å starte selv har avkom til start i norgesmesterskapene i både dressur og sprang finner vi på startlistene denne helgen. Sørlandsparken Rideklubb arrangerer NM i sprang, mens Tanum Rideklubb arrangerer i dressur, mesterskapene avholdes tidlig i år grunnet datoer for internasjonale mesterskap. Oversikt over NV-ekvipasjene samt link til resultatlister finner du under.

Dressur, Tanum Rideklubb:

Junior

Nora Ekrem – JJ Hamsun (Blue Hors Hotline/Sandro Hit) Oppdr.: JJ Horses
Sunniva Harneshaug – Pandoer (Warsteiner/Casanova) Oppdr.:  Silvia Van Hesik Førde
Vilde Antonsen – Heibergs Rustichello (Blue Hors Romanov/Zuidhorn) Oppdr.: Line Moen

Unge Ryttere

Fredrikke Dorati Bjerkåsholmen – Scalas Schafero (Blue Hors Don Schufro/Omas Lemond)
Helena Liholt Gulli – Tobajo Picez (Cortez/Pik Trumpf) Oppdr.: Tormod Bakke Johnsen
Rikke Mysager – CC Royal (Paridor/Garcon xx) Oppdr.: Stall CC

Senior

Trude Hestengen – Tobajo Pik Disney (Tobajo Picez/Walt Disney I) Oppdr.: Tobajo Sporthorses

Resultatlister

Sprang, Sørlandsparken Rideklubb

Junior

Birk Harald Braaten Johnsen – Tobajo Pin Code (Tobajo Picez/Zeoliet) – Oppdr.: T.B.Johnsen-Kristin Jerve
Celine Holmes – Røds Lupicordo (Lupicor/Carano) Oppdr:: Merete Rød
Matilde Aarset Grønn – Aathens Achilles (Tobajo Picez/Weltstar) Oppdr.: Gro Kjenner
Birk Harald Braaten Johnsen – Tobajo Pin Code (Tobajo Picez/Zeoliet) – Oppdr.: T.B.Johnsen-Kristin Jerve
Celine Holmes – Røds Lupicordo (Lupicor/Carano) Oppdr:: Merete Rød
Hanne Maren Helgedagsrud – Lusifer (Löjtnantshjärta/Lord Mayor) Oppdr.: Sigrid Holmen
Solveig-Kristine Nordhov – Favos Checkmate (Favoritas xx/Cortez) Oppdr.: Ylva Gustafson
Synne Ljosland – Hope (Clinton I/Concorde) Oppdr.: Dag Ove Kingsrød

Unge ryttere

Amalie Steen Hegre – Remedy (Ladiesdream/Centauer Z) – Oppdr.: Stall CC og Merete Rød
Cathrine Elisabeth Tonna – Chacez (Tobajo Picez/Chapman) – Oppdr.: Ida Lyng
Maritha G. Knudsen – Lebec (Quebeck/Come Back II) – Oppdr.: Tore Sætra
Mia Johnsen Skrede – Caprino (Carano/Prints) – Oppdr.:Marit Hegre Stranden
Pål Flam – Jean Darc (Darco/Heartbreaker) – Oppdr.: Robert Ruud

«Children»

Tiril Schøyen – Bucking Belle (Laurin/Castro) – Oppdr.: Sylvia Terese Svankild

Resultatlister

Jean Darc Darco/Heartbreaker Foto: Michelle G Knudsen

Jean Darc
Darco/Heartbreaker
Foto: Michelle G Knudsen

 

 

2015-05-24T11:38:37+00:00 23. mai 2015|Nyhetsarkiv, Sportsresultater|