Inget arrangement uten frivillige, vi ønsker å takke hver og en av dere som har stilt opp i helgen:
Takk til elevene ved Norsk Hestesenter som stilte opp som banemannskap fredag og lørdag.
Takk Norsk Hestesenter for samarbeidet og all hjelp igjennom helgen. Dere har et fantastisk anlegg og er en super gjeng!
Takk til Norsk Ponniavlsforening for samabeidet.


Takk til alle våre flinke frivillige i vår egen organisasjon, ingen nevnt, ingen glemt, men dere vet hvem dere er!
Takk til sponsorene Pferdia, Felleskjøpet og Heimer som har gjort dette økonomisk gjennomførbart.
Takk til Rebecca Ballestad-Mender for bilder fra helgen!
Takk til hingsteeierne som kommer kort- og langveisfra for å vise sine hingster hos oss, uten dere hadde vi ikke hatt noe arrangement!
Takk til oppdretterne som bedekker sine hopper, og gir hingsteeierne et marked.
Takk til Unghestfinaledeltagerne for at vi har fått lov til å se de fine hestene deres.
Takk til dommerne våre for at de stiller opp år ut og år inn.


Takk til Nina Braaten og Silje Bakken for fantastisk ridning under rideprøvene.
Takk til Karin Retera og Kees van de Oetelaar for gode diskusjoner og meninger om hestene.
Sist, men ikke minst, takk til publikum – dere er fantastiske og hjertelig velkommen igjen neste år!

Relaterte nyheter
Norgesmesterskapet i sprang ble avholdt sammen med Norsk Breeders Trophy og Breeders Open hos Arendal og Grimstad Rideklubb forrige helg. Det var veldig hyggelig for oss med tre Norsk Varmblod-registrerte hester på startlisten!
Det har vært tre dager til ende med hestefest i Arendal. Da er det hyggelig å kunne oppsummere en flott helg med mange gode unghester, mye fin ridning og ikke minst – mange flinke Norsk Varmblod-hester som markerte seg på resultatlistene!
Etter at clinicen var ferdig ble de heldige vinnerne trukket, og det ble to glade premievinnere.









