

ClipMyHorse.TV sender direkte fra Norsk Varmblod hingstekåring 2022
De siste årene med pandemi har vært utfordrende for de aller fleste, også Norsk Varmblod. Samtidig har utfordringene også bidratt til at man har våget å tenke nytt, og finne andre løsninger for å gjennomføre arrangementene. I fjor ble hingstekåringen, og delvis Eliteskuet, gjennomført digitalt. Norsk Varmblod søker konstant å utvikle og forbedre løsninger som kan være positive for våre medlemmer og organisasjonen.
I år er vi derfor ekstra glade for å kunne dele nyheten om at ClipMyHorse.TV vil sende direkte fra årets hingstekåring på Starum 24. – 27. mars!
Enkelte deler av programmet, slik som mønstring på fast bunn m.m., vil ikke sendes direkte, men blir lagt i arkivet og gjort tilgjengelig uten abonnement i en viss tid. Alt fra det store ridehuset på Starum vil bli sendt direkte!
Ønsker du profilering i form av f.eks. bannere, eller plass i programmet? Ta kontakt med oss på post@norskvarmblod.no eller ring Mette på tlf. nr. 917 95 510.
Vi oppfordrer alle som ikke har mulighet til å selv komme til Starum om å følge oss på ClipMyHorse.TV. Direktesendingen vil være tilgjengelig for alle, og du trenger ikke opprette konto.
Du kan også teste ClipMyHorse.TV Premium gratis i 30 dager – da får du tilgang til video i fullskjerm og høy kvalitet på alle enheter, og du får også ubegrenset tilgang til alle direkteoverføringer og det som ligger i arkivet.
Relaterte nyheter
Det var med stor glede vi leste Norges Rytterforbunds uttak til Falsterbo Horse Show tirsdag morgen. Listen over uttatte hester er nemlig godt representert med NV-hester og deres ryttere!
Norsk Varmblod dominerte resultatlistene for 5-åringene, og kunne til slutt også se at en NV-hest tok sammenlagtseieren etter tre dager.
Norsk Varmblod Region ØST ønsker velkommen til offisiell utstilling for ridehester som tilfredsstiller kravene i vårt utstillingsreglement, inkludert engelsk fullblod og hopper til typegodkjenning. Utstillingen finner sted hos på Stall Kubberød 3. september 2022.









