Innkalling til årsmøtet 2015 har tidligere vært sendt ut til alle medlemmer på e-post, nå finner dere også innkallingen her sammen med foreningens Årsmelding 2014, innkomne saker og valgkomiteens innstilling.

Velkommen til alle utsendinger på Lefdals Rideskole fredag 10. april klokken 19.00.

Årsmelding 2014
Innkalling Årsmøte 2015

Valgkomiteens innstilling 2015

Vedlegg, innkomne saker:

6.1 Økonomisk støtte til regionene
6.2 Terminliste og datoer
6.3 Retningslinjer for regionspesifikke sponsor
6.4 Innføring av ungdomsmedlemsskap

ill_monstring_skritt

Sist oppdatert 7. april 2015

Relaterte nyheter

  • Etter fjorårets suksess med lotteriet som ble trukket på Eliteskuet, er vi veldig stolte av å kunne presentere hele to bedekningspremier i årets lotteri.

    14. mars 2023
  • Vi er glade for endelig å kunne presentere våre nye nettsider. Disse er fortsatt under utvikling, så du kan oppleve at enkelte deler ser litt uferdige ut eller ikke fungerer helt som de skal ennå.

    19. november 2025
  • I helgen ble det arrangert to stevner som for mange er sesongens siste hovedmål for unghestene. Det var god grunn til å juble høyt flere ganger, for mange av aldersklassene i hallmesterskapet i dressur og sprang hadde Norsk Varmblod-hester øverst på resultatlisten sammenlagt. 

    3. november 2025