Agria Dyreforsikring / Føllkampanje / Norsk Varmblod
Norsk Varmblod / Agria Dyreforsikring

Innhold fra vår hovedsamarbeidspartner, Agria Dyreforsikring

Har du et føll som er født i år, eller venter du et? Fra 1. mars til 1. september 2024 er det føllkampanje hos Agria, med 10% i føllrabatt på forsikring det første året.

Det betyr at medlemmer av Norsk Varmblod, som i utgangspunktet får 5% rabatt på hesteforsikringer fra Agria, får totalt 15% rabatt på forsikring til føllet det første året.

Føllet må være født i inneværende år, og kampanjen gjelder mellom 1. mars til 1. september 2024.

Det er mye som kan skje i løpet av føllets første levetid, og med en komplett forsikring trenger du ikke å bekymre deg om du har råd til å gi føllet de beste behandlinger i tilfelle noe skulle skje.

For å finne riktig forsikring til ditt føll og få aktivert rabatten kan du ringe en av Agrias forsikringsagenter på hest, ringe kundesenteret eller sende Agria en melding via vårt kontaktskjema.

Få en gratis føllgrime

Kjøper du en forsikring i denne perioden får du også med en marineblå føllgrime med refleks. Denne blir sendt hjem i posten til deg i etterkant av kjøpet.

Sist oppdatert 30. april 2024

Relaterte nyheter

  • Hingstekåringen vil i år finne sted på Vallermyrene, Porsgrunn 3. – 6. april 2025. Unghestfinalene vil også bli avholdt under arrangementet. I dagene fremover vil du bli bedre kjent med hingstene som er påmeldt.

    13. mars 2025
  • Region 4 innkaller til årsmøte mandag 18. januar klokken 18.00 [...]

    23. desember 2015
  • Lørdag 27. august ble det avholdt utstilling på Stall Friheten i Sandnes, og dommer Line Molversmyr og konsulent Marit Hegre Stranden fikk se et godt knippe føll, unghester og eldre hopper som stilte på utstilling og unghesttester. Og noen utmerket seg spesielt godt!

    2. september 2022
    Norsk-Varmblod-Utstilling-Sandnes-Hels-Clantano