
NB! Del gjerne innlegget i sosiale medier, men all bruk av bilder må avtales på forhånd med fotograf Åse-Berit Jamne.
Dommere under Norsk Varmblod Eliteskue 2022 på Biri var Henriette Brekke, Magne Lilleeng og Line Molversmyr. De hadde følgende å si om årets vinner:
«Edel, høystilt, moderne hoppe. Jevn, god kropp. Noe ustabile haser. Veivinnende, smidig og velbalansert galopp.»
Eiere er Sandra Corell og Freddy Corell, som i tillegg til sløyfer, vinnerdekken fra Agria og gavepremier også vant en bedekningsrett fra Stutteri Ask.
Vi gratulerer!



Nr 2 Gitana W
Aron HBC x Fabricius
Eier: Emilie Rollve
«Mektig, storrammet og lavstilt hoppe med godt uttrykk og god dybde. Veivinnende skritt og trav. Kvikk, velbalansert og regulerbar galopp.»
Sponsorer
Bedekningsrettigheter
AGANIX Z • ASMODEUS T • B’FAIR / SIDUS QRE • RANK UNIK • STUTTERI ASK • WHAT A FEELING
Relaterte nyheter
Lurer du på hva dommerne og testrytterne ser etter på [...]
Hingstekåringen nærmer seg, og vi vil i dagene fremover gi en kort presentasjon i tilfeldig rekkefølge av hingstene som deltar 9. - 11. april 2021.
Mange unghester har i dag vært gjennom første del av [...]















