I Norgesmesterskapet i Feltritt for junior og unge ryttere gikk Boromir (NV) med Caroline Walan Brekke i salen av med seieren. Boromir er født i 2005 og er etter Åtoftens Walit. Oppdretter er Wenche Antonsen
I seniorklassen endte Special Diamond (NV) med Anne-Cathrine Sellæg ved tøylene på 2. plass. Special Diamond er født i 2007 og er etter Spender S. Oppdretter er Anne-Cathrine Sellæg.
Vi gratulerer ryttere og oppdretter med prestasjonene.
Link til artikkel med mer utfyllende informasjon om NM Felritt 2016 på hestesport.no
Relaterte nyheter
Knapt 100 deltakere fra om lag 40 avls- og sportsorganisasjoner var til stede i løpet av det årlige møtet som i år gikk av stabelen i Geneve, Sveits, i forbindelse med CHI-stevnet i Geneve helgen 9.-13. desember 2016.
Vi i styret i Region 3 inviterer til en hyggelig [...]
Norsk Varmblod har inngått samarbeid med ClipMyHorse, som er ledende tilbyder innen strømmetjenester av ryttersport og avl i Europa.










