De unge spranghestene skal gjennom andre kvalifiseringsrunde i dag i Folksam Open i Sverige. NV-hingsten SGs Carnelian e. Kannan/ Love 2U2 og rytter Martine Myhrer Dyngeland pådro seg et lite tidsfeil i den innledende runden i går.
Hans storebror, NV-kårede SGs Diamant e. Diarado/Love 2U2 som også ris av Martine M. Dyngeland fikk 5 feil i 1. semifinale i går. Begge hingstene er oppdrettet av Hanne Myhrer Dyngeland.
Vi ønsker lykke til!
Relaterte nyheter
Norsk Varmblod Region ØST ønsker velkommen til offisiell utstilling for ridehester som tilfredsstiller kravene i vårt utstillingsreglement, inkludert engelsk fullblod og hopper til typegodkjenning. Utstillingen finner sted hos Sky Horses 25. august 2022.
Hingstekåringen nærmer seg med stormskritt, og vi vil i dagene fremover gi en kort presentasjon i tilfeldig rekkefølge av de femten hingstene som du ser på Arneberg Equestrian Center 12. - 14. april. I dag blir du mer kjent med Heartland B og Aros.
Jeg er av den tro at hvis hesten beveger seg ulikt på hver side, så er det noe som plager den, sier Henrik von Eckermann.










