Norsk Varmblod avholder sitt årsmøte fredag 31.3 i forbindelse med hingstekåringen på Norsk Hestesenter. Foreløpig tidspunkt kl 18.

Forslag som ønskes behandlet på årsmøtet skal være sentralstyret i hende senest 14 dager før og sendes til post@norskvarmblod.no

Innkomne saker, årsmøtedokumenter og valgkomiteens innstilling offentliggjøres for regionene/medlemmene senest 10 dager før årsmøtet i henhold til Norsk Varmblods lover.

Vi er fortsatt åpne for forslag til mulige kandidater til neste års Sentralstyre, har du noen gode kandidater i tankene eller kanskje du selv har lyst? Ta en titt her.

 

What A Feeling

Sist oppdatert 4. februar 2017

Relaterte nyheter

  • Etter suksessen vi opplevde med digital hingstekåring midt i pandemien tilbyr vi i år våre medlemmer digitalt Eliteskue.

    1. oktober 2021
  • Det ble en fin dag i sol og vind på Stall Kubberød på Jæløya utenfor Moss. Femten føll, én 2-åring og sju eldre hopper møtte til visning for dommerne Bente Tveita og Henriette Brekke. Dommerne møtte gode hopper og føll av god kvalitet. 

    24. august 2020
  • Hele 21 hester var meldt til regionsutstilling og unghesttest hos Mastra Hestesportsklubb 23. september hos Region VEST.

    9. oktober 2023